Kompletné servisné práce

newsletter

 
Autofit

Test náprav, pruženia, tlmičov

Dnes, 8. marca 2013 si môžete dať zdarma urobiť test tlmičov na Vašom osobnom aute. Je to vítaná príležitosť spoznať technický stav tej časti vozidla, ktorá má dosť zásadný vplyv na bezpečnú jazdu. Test sa bude vykonávať na parkovacej ploche pri Kauflande v čase od 9:00 do 16:30 . Sponzorom tejto akcie je fy AUTODUO, p. Václav Škoda s.r.o., ul.Dlhá 1995/25,  SEREĎ.

My sme sa na testovaní boli pozireť osobne a musíme skonštatovať, že o testovanie bol veľký záujem.

Tlmič je dôležitá časť vozidla a preto aj jeho kontrola musí byť prísna. Kontrolu tlmičov vykonávajú len profesionáli. Ako sme sa dozvedeli, zo všetkých mechanických častí vozidla sa najťažšie zisťuje práve opotrebovanie tlmičov. Tlmiče vlastne tlmia vibrácie, ktoré vznikajú pri jazde po nerovnom povrchu vozovky. Tlmič má priamy vplyv na brzdenie, držanie vozidla na ceste, opotrebovanie pneumatík ale aj na komfort jazdy. Ak je tlmič v zlom technickom stave, predlžuje sa aj brzdná dráha automobilu. Preto vodič musí sledovať ako sa vozidlo na ceste správa, ako sa správa v ostrých zákrutách, či na volante nie je cítiť chvenie, či pri zrýchlení nedochádza k prešmykovaniu kolies a podobné. No a práve dnes, ak si niekto nie je istý v akom stave sú jeho tlmiče, Vám ich firma AUTODUO zdarma otestuje.Václav Škoda, Ul. Dlhá 1995/25, 956 00 Sereď, Tel.: 031 / 789 33 72, Mobil: 0905 620 589, 0905 895 531, e-mail: info@autoduo.sk
  ©2011 AUTO DUO
GRAPHIC MEDIA GROUP
hostmaster: giweb.sk
Design nie je dovolené kopírovať, distribuovať, šíriť alebo inak poskytovať tretím osobám bez súhlasu autora. Použitie akejkoľvek časti designu, alebo obsahu pre komerčné účely je možné iba s písomným súhlasom spoločnosti Graphic media group, a.s. (www.gmgroup.sk).